KIM JESTEŚMY?

Kto stoi za Concept Games?

Kim jesteśmy

Jesteśmy pozytywną załogą, która kocha gry, ale też zdaje sobie sprawę, jak istotny jest proces rozwoju pracowników – sami do tego również dążymy.

Każdy z nas jest inny, pochodzimy z różnych miast, mamy różne zainteresowania i umiejętności, ale naszym wspólnym celem jest doskonalenie gier w biznesie oraz przekazywanie pracownikom firm pozytywnych emocji w postaci gier szkoleniowych i rozrywkowych.

POZNAJ NAS BLIŻEJ

CEO

Anna Chrostowska-Goniewicz

Ania jest wielką pasjonatką człowieka. Uwielbia poznawać nowe osoby, dlatego w Concept Games zajmuje się rekrutacją, szkoleniami, a także zarządzaniem zmianami. Wcześniej przez 12 lat realizowała się we współpracy z największymi firmami finansowymi takimi jak Lukas Bank, Notus czy Open Finance.

Ceo

Tomek Pająkowski

Tomka fascynuje przekuwanie idei w gotowy produkt. Obecnie zajmuje się dostarczaniem rozwiązań zwiększających sprzedaż dla sektora HoReCa. Od zawsze związany z jedzeniem – zarówno zawodowo, jak i prywatnie, ponieważ jest miłośnikiem eksperymentów kulinarnych.

Project Manager

Katarzyna Urbańska

Kasia to wielka pasjonatka kina, podróżowania oraz… organizacji i planowania. W Concept Games zajmuje się koordynacją wydarzeń. Ma zawsze głowę pełną pomysłów i jest gotowa do działania. Dzięki swojej intuicji i wrażliwości na ludzi wie, jaka forma rozrywki sprawdzi się dla której grupy osób. Wcześniej pracowała między innymi dla Multikina, a także współorganizowała festiwal Camerimage.

Training Manager

Joanna Danielewska

Asia uwielbia doświadczać życia w pełnym wymiarze, dlatego nie lubi się ograniczać także w pracy zawodowej. Podczas swojej 15 letniej pracy trenerskiej i coachingowej wdrażała projekty biznesowe i szkoleniowe zarówno dla międzynarodowych korporacji, jak i polskich, rodzinnych firm (m.in. Bank Millennium, Finamo, Citibank, Sony). Jest zakochana w przyrodzie, podróżach i mocnej muzyce.

Marketing Manager

Karol Siódmiak

Karol od początku swojej drogi zawodowej związany jest z e-marketingiem. W Concept Games zajmuje się wdrażaniem strategii komunikacji i koordynacją działań. Najbardziej lubi wyzwania, dlatego nie stroni od nich każdego dnia. Rozwój osobisty jest mu bardzo bliski, a w przeszłości pracował między innymi w branży szkoleniowo-rozwojowej (Life Architect). Prywatnie Karol to zapalony gracz pool bilarda i miłośnik koszykówki.

Nasze gry współtworzyły osoby ze świata nauki i biznesu

Krzysztof Chmielewski

Starszy wykładowca Gamedec – Badania i Projektowania Gier na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

  • Projektant i producent gier edukacyjnych;
  • Członek Polskiego Towarzystwa Badania Gier;
  • Wspólnik w Ulric Games.

Dla Concept Games stworzył grę szkoleniową Shape Your Team.

Robert Lauks

Pracownik naukowo-dydaktyczny na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy – Pracownia Neuropsychologii i Użyteczności.

  • Twórca gier komputerowych i planszowych;
  • Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego;
  • Właściciel w LAUX Robert Lauks.

Przy Concept Games brał między innymi udział w konsultacjach dla gry rozrywkowej CrimeShow.

Piotr Milewski

Starszy wykładowca Gamedec – Badania i Projektowania Gier na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

  • Projektant gier i aplikacji
  • Założyciel Stowarzyszenia Twórców Gier FunReal
  • Organizator eventów branżowych i fanowskich

Jest twórcą CrimeShow, jednej z naszych gier rozrywkowych.