QuizShow – czyli jak zorganizować i co wybrać na wyjście pracowników

wyjście integracyjne dla pracowników

QuizShow to idealne narzędzie do Team buildingu. Pozwala poznać się współpracownikom, pomaga w budowaniu relacji oraz zapewnia wspólne wspomnienia. Do kogo się zgłosić i jak go zorganizować? Zapraszamy do przeczytania artykułu

TEAM BUILDING

Świadomość Team Buildingu w przedsiębiorstwach stała się już powszechna, nie tylko w korporacjach, ale także w małych firmach. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że często dobra atmosfera w pracy jest ważniejsza od wysokiego wynagrodzenia, czy innych benefitów. Doskonałym narzędziem do budowania zgranego, znającego się zespołu są wyjazdy integracyjne.

Co jednak, jeżeli nie mamy możliwości wyjazdu, bądź zwyczajnie brakuje na wyjazd firmowy budżetu? Doskonałym pomysłem będzie przysłowiowe „wyjście na miasto” i podczas niego, dostarczenie pracownikom atrakcji.

QuizShow logo

QUIZSHOW- co to jest?

Wiele rozrywek proponowanych na wyjścia integracyjne, jak np. paintball, escape room, warsztaty kulinarne, czy degustacje wina, wiele firm już zrealizowała podczas wyjść integracyjnych. Czas na coś nowego. I tu możemy zaproponować nasz produkt, inteligentną rozrywkę na pracownicze wyjście po godzinach.

QuizShow, bo o nim mowa, jest nowatorską formą rozrywki, skierowaną do ludzi lubiących niestandardowe spędzanie wolnego czasu. Łączy ze sobą elementy dobrej zabawy, z współpracą oraz możliwością zdobycia nagród.

Każdy z nas zna teleturnieje takie, jak „Jeden z dziesięciu ”, czy „Awantura o kasę”. My udoskonaliliśmy tę formułę i przenieśliśmy ją na grunt spotkań firmowych.

Jak zorganizować wyjście po godzinach?

Zorganizowanie wyjścia z naszą pomocą jest dziecinnie proste. Pomożemy w każdym aspekcie imprezy, przez wybór lokalu, ustalenie menu, a także zorganizowanie QuizShow.

Wystarczy kilka kroków:

  • zapytanie o możliwość realizacji;
  • poznanie Państwa oczekiwań, co do przebiegu spotkania i zakresu naszej realizacji;
  • przygotowanie spersonalizowanej oferty;
  • przedyskutowanie z Klientem oferty,
  • akceptacja;
  • impreza, podczas której wszystko zostaje w naszych rękach, a Klient może się zrelaksować i dobrze bawić.

Co jest potrzebne? Do przeprowadzenia QuizShow niezbędny jest sprzęt multimedialny. Dobrze, jeżeli znajduje się on w miejscu, w którym odbywa się spotkanie. Jeżeli go tam nie ma, to oczywiście możemy go zapewnić.

QuizShow

Jaki jest przebieg QuizShow?

Standardowa zabawa trwa dwie godziny i składa się z 9 kategorii, a każda z nich z 5 pytań. Jednak wiemy, że nie w każdych warunkach i nie dla każdej grupy docelowej taki długi czas jest optymalny. W związku z tym, jesteśmy w stanie tak zmodyfikować quiz oraz materiały do niego wykorzystywane, aby każdy z uczestników dobrze się bawił. Kategorie są podzielone na 3 rundy, pomiędzy którymi następuje wymiana kart między drużynami i sprawdzenie poprawności poszczególnych odpowiedzi.

W czasie zdrowej rywalizacji, drużyny będą miały okazję zespołowo “główkować” nad znalezieniem odpowiedzi na postawione im pytania oraz cieszyć się wspólną zabawą.

Quiz odbywa się w grupach, co sprzyja integracji oraz pełnej współpracy. Z doświadczenia wiemy, że ta forma zabawy dostarcza niesamowitych emocji takich jak ekscytacja, pozytywne zaskoczenie, ciekawość. Po zakończeniu Quizu następuje uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Kategorie

W naszym quizie, oprócz standardowych kategorii z pytaniami, znajdują się także kategorie multimedialne, zawierające zdjęcia, krótkie filmiki czy muzykę uatrakcyjniające całą zabawę. Kategorie mogą skupiać się wokół rozmaitych tematyk. Możemy stworzyć quiz z pytaniami ogólnymi, takimi jak film, muzyka lub możemy przygotować kategorie z pytaniami specjalnymi, wybranymi przez klienta i dopasowanymi do odbiorców, a nawet z pomocą zleceniodawcy możemy przygotować pytania dotyczące firmy i życia firmowego.

Obecnie na rynku znajduje się bardzo szeroki wachlarz propozycji na różnego rodzaju rozrywki i atrakcje dla firm. Postaw jednak na coś nieszablonowego. Odezwij się do nas, zaproponuj uczestnikom QuizShow i wraz z nimi baw się dobrze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przeczytaj także:

Gry integracyjne dla firm – czyli jak kreatywnie spędzić czas po pracy?

Zostaw komentarz